A Női Kör bemutatkozása

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

Bemutatkozik az Új Forrás Baptista Gyülekezet Női köre. 2017.01.29-én alakultunk meg 13 résztvevővel. Létre hoztunk egy facebook csoportot is a gyorsabb és közvetlenebb kommunikáció megvalósítására. Fő feladatunknak érezzük a közbenjáró imádkozást, egymás jobb megismerését, egymás erősítését. Szeretnénk aktívan részt vállalni a gyülekezeti munka azon területein, ahol a női érzékenység, a női szellemiség fontos szerepet tölthet be. Törekszünk arra, hogy a tapasztaltabbak segítsék a fiatalabbakat hasznos tanácsokkal, jó életvezetési gyakorlatok megosztásával. Fontos elhívásnak érezzük a karitatív feladatok végzését, nehezebb sorsú embertársaink segítését. Szolgálatunkkal szeretnénk erősíteni gyülekezetünket és szeretnénk a gyülekezet iránti elkötelezettséget is megszilárdítani és növelni. Hosszabb távú célunk lenne a missziózás, kapcsolatok építése  barátaink, rokonaink, ismerőseink felé.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

Please publish modules in offcanvas position.

Az oldal HTTP-sütit használ a jobb működés érdekében. Adatkezelésünkről ezen a linken részletesen tájékozódhat.